Matbaa Çözümleri

Karton Kutu


Karton kutu, günümüz satış süreçlerinde sıklıkla başvurulan bir ambalaj çeşididir. Karton kutuların kullanıldığı alanlar ilaç sektöründen kozmetiğe, gıda sektöründen promosyona, tekstilden eğitime geniş bir çeşitlilik göstermektedir.

Karton kutular sadece bir düzenleyici değil aynı zamanda koruyucu görevi de görmektedir.

Karton kutu imalatında dikkat edilmesi gereken pek çok önemli nokta bulunmaktadır. Karton kutunun kağıt cinsi ve gramajı kadar, karton kutu üzerine uygulanacak laminasyon ve diğer işlemler de karton kutunun görüntüsünü ve mukavemetini değiştirebilmektedir.

Baskılı Karton Kutu

Baskılı Karton Kutu, denildiğinde aklınıza üzerine grafik çalışması yapılmış, logonuzun ve görsel düzenlemesi yapılmış kutular gelir. İstanbul Anadolu yakasın'da olan Fides Matbaa istanbul ve çevresine bu konuda hizmet vermektedir.

Birçok firmadan şikayetleri toplayan fides matbaa müşterilerine renk ve baskı kalitesi iyi olan kutu tasarımları yapmaktadır. En büyük şikayetler arasında gelen Logo renklerinin soluk çıkması, karton kutuların kırılması gibi sorunları yaşatmadan logo renginiz ve tasarımınız nasıl ise ona göre baskı aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda paketleme seçeneklerini belirleyip üretimimizi o doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. 
 

Karton Kutu Ataşehir

Karton Kutu İstanbul, Ataşehir'de bulunan matbaa mızda türkiyenin her yerine gönderim sağlayacak şekilde üretilmektedir. Üretimler istanbul ve yakınına kendi araçlarımızla gönderilmektedir. İstanbul dışı ilaç kutusu, parfüm kutusu ve diğer kutu çeşitleri ile alakalı gönderimlerinizi kargo firmaları ile göndermekteyiz.

 

Karton Kutu,  örneklerini inceleyebilirsiniz

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Kutu Miktarı
  • Kutu Ebatı (En – Yükseklik – Derinlik)
  • Kutunun Kağıt cinsi ve uygulaması (kağıt sıvama veya mukavva sıvama)
  • Kağıt gramajı veya mukavva kalınlığı
  • Renk sayısı
  • Diğer laminasyonlar (lak, gofre, vernik, varak yaldız)
  • Ek malzemeler
Salep Kutulari
Paket Kutular
Saç Boya Kutuları
Organik Paket Çay Kutusu
Karton Kutu
Açık Kutu Tasarımı
Çay Kutusu
Diş Fırcası Kutusu
Diş Macunu Kutusu
Parfüm Kutusu
Özel Ambalaj Kutu
Özel Baskılı Kutu
Makarna Kutusu
Kolonya Kutusu
Tatlandırıcı Kutusu
İlaç Bant Kutuları
İlaç Kutusu Ataşehir