Matbaa Çözümleri

Diğer Matbaa Ürünleri


Şirketlerin ihtiyaç duydukları çok fazla sayıda matbaa ürünü vardır. Özellik ile büyük firmalar sürekli olarak belirli bir matbaa ile çalışarak pek çok ürünlerini bastırırlar. Sadece bastırmak da değil aynı zamanda da grafik tasarım noktasında matbaalardan destek alınabilir. Afiş, kitap, dergi, yıllık, gazete, sertifika, kitap ayracı, mukavva sıvamalı bardak altlıkları vb. bunlardan bazılarıdır.
 
İstenilen ebatlarda ve kâğıt çeşitlerinde afiş tasarımı ve baskısı yapılmaktadır. Hedef kitleye vereceği mesajın süresi ve dizaynındaki farklılık nedeniyle afişin diğer görsel kağıtlara göre tasarımı farklıdır. Az kelime ile çok şey anlatmak için yaratıcı ve çarpıcı bir grafiğe ihtiyaç vardır. Aradığınız yaratıcılık matbaamızda hizmetinize sunulmaktadır.
 
Tasarımı yapılmış afiş, kitap, dergi, yıllık, gazete, sertifika vb. ürünler firmamızca filme hazırlanır ve baskıya alınır. İsteğe göre baskıda, kağıt gramajında ve gerekiyorsa cildinde farklı uygulamalar yapılmaktadır. Eğer grafik tasarımı kendi bünyenizde yaptıramıyorsanız size bu konuda da hizmet verebiliriz. Müşteri temsilcimizle detayları görüşüp baskı işinizi şekillendirebilirsiniz.
 
Bazı firmalar hem içerik hem de kendi bünyelerinde bulunan grafik tasarımcı ile tasarımını yaptıktan sonra matbaaya baskı için verir. Bazı firmalar ise eğer grafik tasarımcıları yok ise matbaadan grafik tasarım desteği alırlar. Diğer Matbaa Ürünleri Talep edilen ve de istenen tasarım için birkaç çalışma yapılır ve bu örneklerden firma hangisini beğendi ise bunun onayı alındıktan sonra baskı için çalışmalar başlanır. Tasarımdan sonra kısa sürede istenen ürünler teslim edilir. Üstelik firmalar ürünler hazır olduktan sonra gelip almak zorunda da değiller. Matbaa hazır olan ürünleri sizlerin ofisine ve merkezine kadar teslim eder.
 
Sipariş formunda sizler istemiş olduğunuz gazete dergi veya afişin bazı özellikleri belirterek hem fiyat hem de süreç bilgisi alabilirsiniz. Bu özellikler ise kaç adet basılacağı renkli olup olmadığı kağıt türü ve kalınlığı ve renk sayısı olmaktadır. Bu detaylar verildikten sonra ise fiyat noktasında matbaa personelinden bilgi alınabilir. Yine adet ve özelliğe göre teslim süresi belirlenir.
 
Diğer Matbaa Ürünleri örneklerini inceleyebilirsiniz

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Miktarı,
  • Ebatı,
  • Kapak ve iç sayfalar için kağıt cinsi,
  • Kağıt gramajı,
  • Renk sayısı,
  • Selefon,
  • Cilt,
  • Varsa özel kesim şekli,
  • Diğer laminasyonlar (lak, gofre, vernik, varak yaldız, vs.).