Matbaa Çözümleri

Maske ve Eldiven Kutusu


Dünya genelinde ve Ülkemizde Maske ve Eldiven kutusu üretimine hızlı bir ihtiyaç doğmuştur. Covid-19 salgını ile beraber Maske Kutuları, Dezenfektan Kutuları, Eldiven Kutuları ve Yüz kalkanı kutularına ihtiyaç artmıştır. 
 
Maske kutuları, yüksek adetlerde maliyeti düşürücü etkisi bulunmaktadır. Genelde maskeler 50’li, 100’lü ve 200’lü olarak kutulanmaktadır. Hijyen konusunda üst düzey hassasiyet gösteren firmamız. Ambalajlama ve Paketlenmesi sırasında çok hassas davranmaktadır. 
 
Pratik ve kullanımı kolay şekilde üretilen maske ve eldiven kutuları. İçerisinden tek tek alınarak kullanım sağlamaktadır.
 
Çocuk Maske Kutuları, çocuklar için üretilmiş ve tasarlanmış olan maske kutuları örneklerimizi aşagıdaki görsellerimizde bulabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığı için onları tek kullanımlık ambalajlar üreterek hem tüketiciye hemde üretici için pratik çözümler sunmaktayız. Çocuk Maske Kutuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Maske Kutusu Tasarımı,
Firmaların ve sizlerin isteği doğrultusunda yapılmaktadır ve yönlendirmelerinize veya yaptığınız çalışmalara göre kutu üzerinde baskı işlemi yapılmaktadır. İstediğiniz şekilde ve ölçülerde maske kutuları yapılabilmektedir.
İsterseniz içinden çekmeli ve bir sonraki maskeye el değmeden bile yapılmaktadır.
 
Maske Kutuları adetlerine bağlı olarak 10 iş gününde teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra adetlerine ve ebatlarına bağlı olarak daha erken sürelerde sizlere teslim edebiliriz.

 
 

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Kutu Miktarı
  • Kutu Ebatı (En – Yükseklik – Derinlik)
  • Kutunun Kağıt cinsi ve uygulaması (kağıt sıvama veya mukavva sıvama)
  • Kağıt gramajı veya mukavva kalınlığı
  • Renk sayısı
  • Diğer laminasyonlar (lak, gofre, vernik, varak yaldız)
  • Ek malzemeler
Maske Kutusu
Yüz Kalkanı Kutusu
Eldiven Kutusu
Maske
Cerrahi Maske Kutuları
Tibbi Çocuk Maskesi
Çocuk Maske Kutuları