Matbaa Çözümleri

Ürünler


Matbaa süreçleri çok geniş ve de kısa sürede halledilmesi gereken konu başlıklarıdır. Şirketler için özellikle de çok büyük önem taşıyan matbaa baskı ürünlerinin sürecinde matbaalar çok daha fazla hızlı olmak durumunda kalırlar. Bireysel kişilerin ihtiyaçları da elbette ehemmiyetle halledilmektedir. Ancak bireysel kişilerin istedikleri matbaa baskılar defter ajanda davetiye ya da özel takvim gibi miktarları az olan çalışmalardır. Dolayısı ile daha kısa sürede ve kolay bir şekilde halledilirler.

Ancak şirketlerin matbaalardan talep ettikleri işler çok miktarlı ve de uzun vadeli işler oldukları için hem daha çok dikkat edilmesi gereken işlerdir hem de bir süreci takip eder. Bunlar kutular, prospektüs ve kullanım kılavuzları, bloknotlar, karton çanta veya ip saplı poşetler, kataloglar, defter ve ajandalar, takvimler, özel davetiyeler, antetli kağıtlar kartvizitler, kutular, evraklar, sertifika ve dokumanlar, dergi ve gazeteler, afiş, poster gibi ve de Amerikan servisler olabilir. Bütün bu ürünler dediğimiz gibi şirketler için çok sayıdaki ürünlerdir ve dolayısı ile hem hızlı bir şekilde halledilmeli hem de hata payı minimumda tutulmalıdır.

Özellikle şirketlerin bünyesinde grafik tasarımcı yoksa bu durumda matbaa aynı zamanda grafik tasarım sürecini de ele alır. Tasarım işlemleri bittikten sonra ise sıra baskıya gelir. Baskı sürecine gelen çalışmalar yine şirketlerin onayından geçer. Yani tasarımda ürünlerde herhangi bir hata olmaması için tüm çalışmalar kontrollü şekilde ürün basımına kadar gider.
 
 

Afiş ve Poster

Ajanda ve Spiralli Defter

Amerikan Servis

Antetli Kağıt

Bloknot ve Notluk

Maske ve Eldiven Kutusu

Karton İlaç Kutusu

Karton Kutu

Broşür, Föy, El İlanı

Çanta ve Poşet

Çeşitli Form ve Evrak

Davetiye ve Kart

Diğer Matbaa Ürünleri

Cepli Dosya

Dönkart

Kartvizit

Katalog, Dergi, Gazete

Klasör & Kartela

Kutu ve Kutu Çeşitleri

Otokopili Evraklar

Prospektüs ve Kullanım Kılavuzu

Sertifika, Diploma, Karne

Sihirli Küp

Stand ve Stand Çeşitleri

Sticker ve Etiketler

Takvim ve Masa Sümeni

Zarf ve Diplomat Zarf Çeşitleri