Matbaa Çözümleri

Sihirli Küp


Bir pazarlama faaliyeti olarak kullanılan ve eğitim kurumlarında da sık sık farklı amaçlar ile kullanılmaya devam eden bir matbaa ürünüdür sihirli küpler. 
 
Bu sihirli küp dediğimiz matbaa ürünü aslında bakıldığında bir küp halinde olan ve açıldıkça içinde bazı bilgilerin reklamların görsellerin ve tanıtımların verilebileceği mini bir tanıtım katalogu şeklinde olduğu düşünülebilir. Pek çok firma farklı bir tanıtım amacı ile bu küplerden sık bir şekilde faydalanma yoluna gitmektedir. Eğitim kurumlarında ise çocukların dikkatlerini çekmek ve öğrenirken eğlendirmek amacı ile de kullanılır.
 
 Özellik ile yabancı dilde kelime öğrenimi için çok uygundur. Diğer yandan eğlence sektörü teknoloji sektör giyim sektörü gibi pek çok farklı sektörde de tanıtım amacı ile kullanılır. Önemli olan kaç adet görsel kullanılacağının ve hangi bilgilerin verileceğinin biliniyor olmasıdır. Bu içerik bilgisine karar verdikten sonra zaten gerisi oldukça kolay bir süreçtir. Tasarım matbaa grafik tasarımcısı tarafından yapılır ve sizlere sunulur. Sizlerin onayı alındıktan sonra da sıra baskı işlemlerine başlamaya gelir. Baskısı kaç adet olacağına ve kağıt türüne özelliğine malzemeye göre farklılık gösterir. 
 
Net bir bilgi almak için sizler sipariş formuna adet bilgisini baskı olup olmayacağının bilgisini ve renk çeşitlerini girmelisiniz. Akabinde matbaa çalışanları sizlere kısa sürede dönerler ve süreç hakkında sizi bilgilendirirler.
 
Küplerimiz 7 cm3 ebadındadır. Plastik enjeksiyon üzerine selefonlu özel sticker kaplama yapılmaktadır.  Kuşak şeklinde kabıyla teslim edilmektedir. İstenildiğinde kabına da baskı yapabiliriz. 125'lik kolilerde teslimat yapılır. Baskı makinelerinde üretilmediği için üretim süreci için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişim kurunuz.
 
Sticker'ların yapıştırılma şekline göre 2 çeşit yapılabilir.
a-    7 cm. x 7 cm ebadında 6 reklam alanı ve 7 cm. x 14 cm ebadında 3 reklam alanı olmak üzere toplam 9 reklam alanı bulunmaktadır.
b-    7 cm. x 7 cm ebadında toplam 12 reklam alanı bulunmaktadır.

Sizlere Anadolu yakasında Matbaa hizmetleri ve Sihirli Küp konuların'da müşteri temsilcilerimiz yardımcı olacaktır. 
 
Sihirli Küp örneklerini inceleyebilirsiniz.

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Miktarı,
  • Kabına baskı isteniyor mu?
  • Hangi modelden isteniyor.
Sihirli Kup Modelleri
Açık Sihirli Kup
Sihirli Küp Tasarımı
Kup Sihirli
Kapalı Küp
Dik Sihirli Küp
Sihirli Küp Yapımı
Sihirli Küp
Uygun Fiyatlı Sihirli Küpler
Özel Tasarım Sihirli Küp
Anadolu Yakası Sihirli Küp