Matbaa Çözümleri

Cepli Dosya


Şirketlerin hem kendileri için hem de gelen müşterilerine vermek için pek çok dosyaya ihtiyaçları oluyor. Bu süreçlerini de ister tasarım dahil ister ise de tasarım olmadan sadece baskı şeklinde yaptırabiliyorlar. Cepli Dosyalar toplantılarda ve önemli bazı görüşmelerde misafirlere ve de önemli müşterilere teslim edilir.
 
Cepli Dosyanın hem tasarımı hem de kalitesi gerçek anlamda önemli olur. Çünkü müşteriye verilmiş olan bu dosya aslında firmanın dışarıya açılacak olan bir yüzüdür. 
 
Tasarımdaki detaylar ile başlamak gerekir. İlk olarak dosyalarda olması gereken bazı özellikleri mutlaka tasarımda yerlerinde kullanmak önemlidir. İletişim bilgileri kurumsal logolar renkler, slogan gibi pek çok önemli bilgiye yer verilebilir. 
 
Sonrasında ise baskı için birkaç ebat veya özel kesim örnekleri incelenir. Firmaların birçoğu artık klasik olan kesimlerden ve tasarımlardan sıkılmış durumdadır. Bu nedenle de özel kesim ve özel kağıt kullanımları çok tercih ediliyor. Sizler matbaa ile iletişime geçerek tüm bu konular hakkında detaylı bilgi edinebilir ve fiyat teklifi de alabilirsiniz. 
 
Bunun için ise istenen bazı bilgileri vermek ve belirtmek önemli olur. Kaç adet basılacağı dosyanın boyutu kağıt özellikleri ve de kağıdın gramajı renkli olup olmayacağı, kaç renk kullanılacağı gibi pek çok önemli detay söz konusudur. İşte bu nedenle sipariş formuna bu bilgileri girerek matbaadaki personelin size daha net bilgi vermesini sağlamış olursunuz.
 
Cepli Dosya örneklerini inceleyebilirsiniz

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Miktarı,
  • Ebatı,
  • Kağıt cinsi,
  • Kağıt gramajı,
  • İç ve dış yüzey için basılacak renk sayısı,
  • Diğer laminasyonlar (lak, selefon, gofre, varak yaldız vs.)
  • Varsa özel kesim…
Cepli Dosya
Cepli Dosya Örnekleri
Özel Tasarım Cepli Dosya
Tasarım Cepli Dosya
Cepli Dosya İstanbul