Matbaa Çözümleri

Çanta ve Poşet


Pazarlama faaliyetleri noktasında çok önemli olan ve son dönemlerde de çok farklı amaçlarla da olsa kullanılan ve oldukça sık ihtiyaç duyulan matbaa ürünlerinden bir tanesi de elbette ki çanta ve poşetler oluyor.
 
Özellik ile geri dönüşüm ve de çevreci olan firmalar için yüzde yüz geri dönüşümlü poşetler ve karton torbalar çok önemlidir. Pek çok şirket müşteriye giderken ya da toplantıya gelen müşterilerine veya paydaşlarına bu karton çantalardan veriyor. 
 
Bunların içinde de mutlaka şirket logolu kalemler, notluklar, ajandalar ya da defterler oluyor. Şirketin bilgileri olan ve de şirket kurumsal logolu olan karton torbaların dışarıda birileri tarafından taşınıyor olması elbette ki çok önemlidir. Bu çanta ve poşet muhakkak ki kullanılacaktır ve bir kenara atılmayacak olan türden matbaa işleridir.
 
 Pek çok şirket de bunun bilinci ile sürekli olarak pek çok farklı markası için karton çanta gibi matbaa ürünlerini bastırıyor. Burada sipariş formunda belirtilmesi gereken bazı önemli bilgiler vardır. Bu bilgiler kaç adet olacağı, en x boy x yükseklik ebatları (cm olarak), kağıt türü, baskı türü, gramajı ve tasarım olup olmayacağıdır. Bu bilgiler alındıktan sonra teslimat ve fiyat süreci hakkında bilgi verilir.

Sipariş için gerekli bilgiler

  • Miktarı
  • Ebatı (En x yükseklik x derinlik)
  • Kağıt cinsi
  • Kağıt gramajı
  • Renk sayısı
  • Diğer laminasyonlar (lak, gofre, vernik, varak yaldız)
Karton Çanta
Renkli Karton Çanta
Yük Taşıyıcılı Karton Çanta
Özel Tasarım Çanta
Kırmızı Renkli Çanta
Körüklü Çanta
Tasarım Karton Çanta