Karton İlaç Kutusu


Karton İlaç Kutusu, İlaç kutularının tasarım aşamasından, baskı aşamasına ve paketlenmesine kadar tüm bilmediklerinizi yanıtlayacağız.

Karton İlaç Kutusu

Karton İlaç kutuları, verilen bilgilere göre tasarlanmaktadır. Maket çalışmalarının ardından onay alındıktan sonra verilen renk ve pantone numunelerine göre baskı yapılır. Pantone renk verildiği taktirde baskının tutmama ihtimali yoktur. Baskı yapıldıktan sonra giyotin sistemi ile kartonlar kesilir ve yapıştırılır. Ambalajlı bir şekilde müşteriye teslim edilmek üzere hazırlanır. 

İlaç Kutularında Kalite 

Karton İlaç kutularında genellikle kalite kağıtlar kullanılır. Bunların başında amerikan bristol ve kroma karton kutuları gelmektedir. Kağıt kalınlığı 200,250,300 gr olarak değişmektedir. Fakat müşterilerin istekleri doğrultusunda bu 350,400 ve bazen 500 gr. a kadar çıkmaktadır. Fakat tercih edilen genelde 250,300 gr kağıtlardır.
 

İlaç Kutularında Ebatlar

Karton İlaç kutularına yerleştirilecek ürünlerin ebatları, eni, boyu, bu konuda çok önemlidir. Daha öncesinden oluşturulan örnek maketler sayesinde ürünün prototipi belirlenmiş olur. Bu çalışmaya göre de ebatları belirlemiş oluyoruz.
 

İlaç Kutularında Tasarım

Karton İlaç kutularına gönderdiğiniz logo,tasarım ve renklere göre düzenlemeler yapılmaktadır. Biz sizin için bu tasarımları ücretsiz olarak sağlıyoruz. Tasarım için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. Sadece ilaç kutularına baskı değil,  diğer Matbaa ürünleri ve  yan ürünler olan, dergi, bloknot, Kutu, Broşür gibi birçok konuda 'da baskı ve tasarım ihtiyaçlarınızı sağlıyoruz. 
 

İlaç Kutularında Teslimat Süreleri

Karton İlaç kutuları protatip işlemleri ve onay işlemleri bittikten sonra üretim adetlerine bağlı olarak 1 Hafta ile 15 gün arasında üretimini gerçekleştirip. Siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve hatasız bir şekilde teslim ediyoruz. 

Yapılan Örneklerimizi ve Çalışmalarımızı  "KARTON İLAÇ KUTUSU" bölümünden inceleyebilirsiniz.